بیانیه ماموریت اکسیر

ما قصد داریم در توسعه و سازندگی ایران مشارکت داشته باشیم.

ماموریت ما ارائه ی راه حل های یکپارچه، خلاقانه، مقرون به صرفه و بسیار موثر در زمینه های معرفی محصولات جدید، توسعه برند و افزایش و توسعه سهم بازار است.

بدین منظور مهندسی تبلیغات، سازماندهی نمایشگاه های تخصصی، رویدادهای تجاری و اعزام هیئت بازرگانی و تجاری به سراسر جهان از اهمیت به سزایی برخوردار است.

manager-consultant-300x150

ارزش های اکسیر

ra4-1342

ما معتقدیم که داشتن ارزش های والا در زندگی رمز موفقیت در کسب و کار است و موفقیت ما نتیجه موفقیت مشتریان ما است.

کارکنان

یک شرکت یعنی افراد و کارکنان آن، ما در اکسیر خود را متعهد می دانیم که بهترین فرصت ها را در اختیار کارکنان خود قرار دهیم تا توان بالقوه خود را عملی سازند.

خلاقیت و انعطاف

در اقتصاد پر سرعت امروز، تغییرات پدیده ای دائمی هستند. خلاقیت و انعطاف لازمه بقای هر شرکتی است. نگاه ما به آینده خیره شده و تقاضا و نیاز های بازار را پیش بینی می کنیم تا بتوانیم مشتریان خود را به سوی موفقیت بلند مدت هدایت کنیم.

راستی و درستی

اخلاق، بنیاد فعالیت های کاری ما است. یک جهت یاب اخلاقی، هدایتگر فعالیت ماست تا مطمئن شویم عدالت و احترام در کلیه فعالیت های ما رعایت شده و شفافیت کامل در کارهای ما وجود داشته باشد.

شکوفایی برای همه

هیچ شرکتی نمی تواند موفق باشد مگر با خلق شکوفایی و ایجاد فرصت برای دیگران. اکسیر خود را متعهد می داند تا در تمام کشورها و نقاطی که کار می کنیم، یک شهروند سازمانی مسئول در قبال جامعه باشد.