شرکت توسعه تجارت اکسیر با کادری از کارشناسان مجرب و با استفاده از متخصصین کارآزموده و مشاوران تبلیغاتی، با نگاهی علمی و تخصصی و مجموعه ای از جدیدترین سخت افزار ها و نرم افزار های تولید فیلم های تبلیغاتی آماده است تا محصولات و خدمات شما را با استاندارد جهانی و مدرن به مخاطبان معرفی کند .

امروزه ساخت فیلمهای تبلیغاتی و مستند و ارائه ی موثر آن در نمایشگاه ها و به مشتریان به عنوان یک فعالیت بازاریابی رقابتی در آمده است. هر شرکتی تلاش می کند با استفاده از این فناوری جدید و تاثیر گذار ، کالاها و خدمات خود را نسبت به مشابهات آن در بازار به نحوی بهتر و متفاوت تر عرضه کند.ما در این مسیر خود را به جدید ترین متدهای تولید ، اثر گذاری و نشر آگهی مسلط کرده ایم و با هدفگذاری و شناخت مشتریان، مخاطبان آگهی خود را تعریف می کنیم و با تولید فیلم و آگهی تبلیغاتیمتناسب با خلقیات مشتریان ، وجه تمایز پرنگی را در بازار پر رقابت امروزی برایتان رقم خواهیم زد.

 برخی از خدمات واحد تصویری و هنری شرکت توسعه تجارت اکسیر

کارگردانی فیلم های تبلیغاتی ، مستند، صنعتی(کارگردانی همایش و سویچ هم زمان با ۸ دوربین).

تصویربرداری و نور پردازی تبلیغاتی، مستند، صنعتی، کنسرت،نمایشگاه هاو رویدادهای مختلف.

عکاسی تبلیغاتی،مستند، صنعتی، کنسرت، نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف.

میکس و مونتاژ تبلیغاتی، مستند، صنعتی، کنسرت،نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف.

صدا برداری تبلیغاتی، مستند، صنعتی، کنسرت،نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف.

مستند سازی و فیلم سازی.

ساخت کیلیپ (ویدئو کیلیپ و فتو کیلیپ).

مشارکت در ساخت و پخش برنامه های ترکیبی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران.

با توجه به اینکه هزینه تولید یک فیلم تبلیغاتی، صنعتی و یا آگهی ویدیویی رابطه مستقیم با موضوع، طرح و ایده آن دارد، لازمه برآورد هزینه، اطلاعات کافی از محصولات و خدمات مشتریان می باشد، لذا واحدهای مشاوره ما آماده پاسخگویی به سوالات و برنامه های تبلیغاتی شما مشتریان محترم می باشند.