konkurenciya_v_biznese_500سازمان ها و شرکت ها در راستای تحقق اهداف خود فعالیت های گوناگون و پیچیده ای را انجام می دهند. اما سازمان های تعالی محور و پیشرو فعالیت ها و فرآیند های سازمانی خود را هوشمندانه، به موقع، یکپارچه، با کیفیت و با صرف منابع و هزینه موثر انجام می دهند. جهان امروز چهره ای کاملا متفاوت از گذشته دارد و صحنه رقابت با بی رحمی تمام در جریان است. لذا تمایز را می توان تنها راز بقا در دنیای رقابتی کنونی دانست. اجرای فعالیت ها به شیوه ای متفاوت، در واقع رمز برتری این شرکت ها یا سازمان ها در بازار های به شدت رقابتی، امروزی است.

شرکت توسعه تجارت اکسیر در پی کسب تجارب ارزنده در صدد است آسانترین روش جهت حضور در یک بازار جدید و چرخه کاملی از خدمات بازاریابی را به شرکت ها و سازمان ها ارائه دهد. اکسیر انتخاب مجموعه های تعالی محور است زیرا اکسیر مزیت های زیر را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد:

کیفیت منابع انسانی

 همـان طور که کارخانه ها، ماشیــــن آلات و دیگر سرمایه های مادی بخشی از ثروت ملل شمـرده می شوند، در اکسیر سرمایـه های انسانی نیز بخشی از این ثروت هستند. بدون شک اموری چون فناوری، ائتلافهای جهانی و نوآوری، درآینده بر مزیت رقابتی اثر می گذارند، اما فراموش نکنیم که گردش هریک از این امور در گرو استعداد و قریحه انسانی است. بنابراین، به نظر ما درآینده مزیت راهبردی و اقتصادی نصیب سازمانهایی خواهد شد که بتوانند در بازار بهتر از سایرین، گروهی متنـوع مشتمل بر بهترین و درخشـــان ترین استعدادهای انسانی را جذب کرده، پرورش داده و ضمن به‌کارگیری اثربخش، نگهداری کنند.

تحقیق و توسعه (R&D)

تحقیق و توسعه(Research &Development) در هر سازمانی با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف قابل بهبود، به منظور برنامه‌‌ریزی برای تثبیت نقاط قوت و تبدیل نقاط ضعف قابل بهبود به قوت تشکیل می شود. تحقیق و توسعه(R&D)در اکسیر وظایفی مانند تبیین اهداف و مأموریت هاو ارائه برنامه‌ریزی استراتژیک (زمانی، مکانی، مالی ونیروی انسانی) برای رسیدن به آن ها، طراحی و بهینه سازی فرآیندهای تحقیقاتی اجرایی ،تدوین برنامه های کوتاه، میان و بلندمدت توسعه خدمات و انجام امور توسعه‌ای، هماهنگی طرح ها و نیز برنامه ریزی اطلاع رسانی ،تبلیغات و معرفی خدمات را بر عهده دارد.

خلاقیت و انعطاف

هسته مرکزی اکسیر خلاقیت است. در اقتصاد پر سرعت امروز، تغییرات پدیده ای دائمی و خلاقیت و نوآوری لازمه هر شرکتی است. نگاهمان به آینده خیره شده و در اتاق فکر و ایده پردازی دائمی اکسیر گروهی از متخصصان با تجربه و خلاق گرد هم آمده اند که خلاقانه ترین ایده ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان توسعه داده و محقق نمایند، تا بتوانیم مشتریان خود را به سوی موفقیت بلند مدت هدایت کنیم.

کیفیت خدمات

مشتری اکسیر در طول مسیر پروژه تجربه مطلوبی در ارتباط با ما بدست می آورد. کارکنان ما در اکسیر وظیفه دارند کلیه ی هماهنگی های مورد نیاز بین اکسیر و مشتری را به سرعت، به دقت و با قابلیت اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدماتی با کیفیتی برتر به مشتری ارائه گردد.

تسلط

تجربه همیشه به سود انسان  نیست، زیرا هیچ رویدادی دوبار به یک شکل رخ نمی دهد، این تسلط است که می تواند در کنار تجربه ما را از موانع عبور دهد. واحد های تحقیقاتی، هنری و اجرایی شرکت عواملی هستند که با تجربه و تسلط به طور هوشمندانه راه حل های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را به واقعیت تبدیل می کنند.

تمرکز

ما دریافته ایم ایده های برتر و متمایز هنگامی به ذهن راه می یابند که تمرکز داشته باشیم. تمرکز ما در اکسیر ارائه راه حل های یکپارچه، خلاقانه، مقرون به صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریان در زمینه های افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه برند و توسعه بازار است.

تعالی

محرک و انگیزه تمام کارهای ما در اکسیر شوق بی حدمان به تعالی و برتری است و تعهدی حقیقی به ارائه بهترین محصولات و خدمات موجود در بازار.

ما اعتقاد داریم بهتر بودن بهتر از این است که وانمود کنیم، بهترینیم…